Loading…
Mimoza Shkodra flet për herë të parë pas ndarjes nga Seldi |VIDEO
  • 17/11/2018 | 09:29

Mimoza Shkodra flet për herë të parë pas ndarjes nga Seldi |VIDEO

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ka afro 3 muaj që i kanë dhënë fund fejesës së tyre.


Ishte pikërisht Seldi ai që e konfirmoi një gjë të tillë në spektaklin “Dance With Me”, teksa tha se pavarësisht çfarë ka ndodhur ai ende gëzon respekt për të dhe familjen e saj. Ndërsa në anën tjetër Mimoza nuk ka folur gjatë kësaj kohe fare.

Por, e ftuar në emisionin “Mirage”, përveç jetës profesionale, foli edhe për atë private, duke e konfirmuar dhe vet ajo ndarjen nga Seldi.

“Tash jam single. Krejt e dinë që jam ndarë, dhe jam single. Për momentin jam e ngarkuar me punë dhe mund të them lirisht edhe jam e lumtur. Jam rehat, e qetë”, tha Mimoza sa i përket jetës private.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë