Loading…

Mimoza Shkodra siç nuk jemi mësuar: Shfaqet me bikini buzë deti

  • 14/08/2019 | 09:35

Mimoza Shkodra siç nuk jemi mësuar: Shfaqet me bikini buzë deti

Këngëtarja kosovare, Mimoza Shkodra, ka ndarë me fansat fotografi të cilat nuk jemi mësuar t’i shohim shpesh, transmeton Gazeta Metro.


Mimoza Shkodra ka pozuar me bikini buzë deti, si çdo femër, por publiku nuk është mësuar ta shoh Mimozën në këtë mënyrë. Linjat e saja trupore duken perfekt dhe ajo po duket shumë e lumtur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Shkodra përveç që është këngëtare është edhe farmaceute, dhe këtë profesion e ushtron në Zvicër për tashmë e sa vite.

 

View this post on Instagram

 

Kamermanja ime ma ka henger shpirtin por qe dolen disi kto fotot me ne fund 🤪😂😂😂 @lori_brahimaj Nairobi 🔫

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Ndryshe që nga ndarja me Seldin, ajo nuk publikuar asnjë të re në lidhje me të jetën e saj private./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 13/12/2019 | 16:15
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë