Loading…

Mini dyqanet në Suedi produkte me flamurin shqiptar (Foto)

  • 11/12/2016 | 15:39

Mini dyqanet në Suedi produkte me flamurin shqiptar (Foto)

Një ide fantastike vjen nga Suedia. Nëse të qëllon të ecësh rrugëve të qytetit Malmo në Suedi nuk duhet kurrsesi të jesh i pavëmendshëm ndaj detajeve.

aa

Nëse shikon në dritaret na bazamentet e ndërtesave bien në sy disa mini-qyqane të arreduara bukur në brendësi të të cilave ndodhen produkte nga vende të ndryshme.

Në një nga produktet që ka në këto dyqane magjike ndodhet edhe flamuri shqiptar, mes atij grek, brazilian, turk, indian, etj.

a

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë