Loading…

Minifund dhe bluzë të hapur, Arta Elezaj atraktive në foton e fundit

  • 23/06/2022 | 20:57

Minifund dhe bluzë të hapur, Arta Elezaj atraktive në foton e fundit

Modelja shqiptare Arta Elezaj vazhdon të mbetët mjaft aktive në rrjete sociale.


Nga aty Arta ndan fotografi të ndryshme ku shpesh herë marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë.

Së fundmi modelja ndau një imazh në InstaStory ku u shfaqte mjaft atraktive.

E veshur me minifund dhe bluzë të hapur, Elezaj vinte në pah format trupore.

Ndryshe bukuroshja u bë e njohur me anë të pjesëmarrjes në serialin vendor “O SA MIRE”.  /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë