Loading…

Ministri Hyseni raporton për pasqyrat financiare të MPB’së

  • 01/03/2017 | 10:10

Ministri Hyseni raporton për pasqyrat financiare të MPB’së

Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni është i ftuar në mbledhjen e komisionin për Mbikëqyrjen e Financave Publike lidhur me shqyrtimin e raportit vjetor të Auditimit për Pasqyrat Financiar të Ministrisë së Punëve të Brendshme, për vitin e përfunduar me 31 dhjetor 2015.


Në ketë mbledhje Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike do të diskutoj edhe për planin për shqyrtimin e raporteve të Auditimit të Komunave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë