Loading…

Ministri i brendshëm shqiptar, shkarkon Çavkovin

  • 28/04/2017 | 16:00

Ministri i brendshëm shqiptar, shkarkon Çavkovin

Jo-zyrtarisht bëhet e ditur se ministri për Punë të Brendshme, Agim Nuhiu e ka shkarkuar nga puna drejtorin e Zyrës për Siguri Publike, Mitko Çavkovin, përcjell Telegrafi Maqedoni.


”Me aksionin e natës së kaluar ka udhëhequr Mitko Çavkov, ishte i pakapshëm për mua! Të gjithë udhëheqësit e kudrove do të përgjgjen. Do të kërkojë tërheqjen time nga funksioni si ministër për Punë të Brendshme”, deklaroi sot ndër të tjera Nuhiu në konferencën për shtyp.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë