Loading…

Ministria e Bujqësisë hap thirrje për grumbulluesit e grurit

  • 02/11/2021 | 10:23

Ministria e Bujqësisë hap thirrje për grumbulluesit e grurit

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka njoftuar se ka hapur një thirrje për furnizimin e rezervave shtetërore me kulturën e grurit për grumbulluesit e grurit, shkruan Gazeta Metro


Kjo thirrje është e hapur nga 11 nëntori. Këtë njoftim Ministria në fjalë e ka bërë përmes një postimi në faqen e tyre në Facebook. / gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë