Loading…

Ministria e Financave njofton se ka bërë ekzekutimin e pensioneve për muajin gusht

  • 24/08/2019 | 08:23

Ministria e Financave njofton se ka bërë ekzekutimin e pensioneve për muajin gusht

Ministria e Financave, ka njoftuar se ka bërë ekzekutimin e pensioneve për muajin gusht.


Në njoftimin e bërë për media nga Ministria e Financave thuhet se, ekzekutimi i pensioneve për muajin gusht është bërë për të gjitha kategoritë pensionale si dhe kategoritë tjera sociale.

Njoftimi i plotë:

“Ministria e Financave njofton qytetarët e Republikës së Kosovës se duke u nisur nga gjendja e mirë në bilancin bankar të Qeverisë ka bërë sot ekzekutimin e pensioneve për muajin gusht për të gjitha kategoritë pensionale si dhe kategoritë tjera sociale”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë