Loading…

Ministria e Mbrojtjes hap konkurs për pranimin e ushtarëve të rinj

  • 07/08/2020 | 10:26

Ministria e Mbrojtjes hap konkurs për pranimin e ushtarëve të rinj

Ministria e Mbrojtjes e Republikës së Kosovës ka shpallur një konkurs për ushtarë të rinj, shkruan Gazeta Metro.


Ministra ka shpallur konkurs për pranimin e rekrutëve të rinj – ushtarë aktivë në Forcën e Sigurisë së Kosovës.

“Konkursi do të jetë i hapur prej datës 10 deri më 21 gusht 2020. Formularët për aplikim mund të shkarkohen në ueb-faqen e Ministrisë së Mbrojtjes”, thuhet në njoftim.

Më poshtë keni edhe një video ku sqaron konkursin.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë