Loading…

Ministrja Gërvalla raporton para Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë

  • 25/11/2022 | 07:56

Ministrja Gërvalla raporton para Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, sot do të raportojë për Komisionit për Punët të Jashtme dhe Diasporë.


Mbledhja e Komisionit do të bëhet nga ora 14:00.

Ndërkohë, Gërvalla sot po ashtu pret në vizitë homologen e saj shqiptare, Olta Xhaçka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë