Loading…
Ministrja shqiptare gabon rëndë në foltoren e Kuvendit: Ne jemi k*r… |VIDEO
  • 13/09/2018 | 20:27

Ministrja shqiptare gabon rëndë në foltoren e Kuvendit: Ne jemi k*r… |VIDEO

Një lapsus i ministres Etilda Gjonaj sot në Kuvend, është bërë virale në rrjetet sociale, duke u shpërndarë me shpejtësi në faqe Facebook-u dhe Instagram-i.

Gjatë fjalës së saj, minsitrja është ngatërruar teksa artikulonte fjalën “karshi”, duke shkaktuar kështu këtë “valë reagimesh” në rrjet.

“Ne jemi k*r”, lapsusi në Kuvend i ministres Etilda Gjonaj on Vidnews.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë