Loading…

Minohen shinat e trenit Beograd- Mitrovicë (Video)

  • 14/01/2017 | 12:56

Minohen shinat e trenit Beograd- Mitrovicë (Video)

Një video e dyshimtë është duke qarkulluar në të cilën shihen disa persona duke minirate hekurudhën që e lidh Mitrovicën Veriore me Serbinë. Kjo video është publikuar nga një faqe në FB, “Një Komb”, në të cilën shkruan se kjo video është huazuar nga faqja “Prishtinacity”.


Në  video shihen persona të panjohur duke vënë mina në hekurudhën që do të lidh Mitrovicën Veriore me Serbinë.

http://www.dailymotion.com/video/x58ho8z_minirat_news

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë