Loading…

Miriam Cani i jep dhuratën më të mirë birit në 1 vjetorin e tij

  • 14/01/2021 | 15:59

Miriam Cani i jep dhuratën më të mirë birit në 1 vjetorin e tij

Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin.


Nuk kishte se si kjo ditëlindje e parë e Duamit të kalonte pa një surprizë, siç dinë vetëm prindërit e tij ta bëjnë.

Ka qenë babi Albani që ka shkruar këngën “Sa shumë të dua” dedikuar princit të vogël dhe mami Miriami e ka kënduar me zërin e saj të ëmbël.

Kjo e fundit e ka publikuar pak më parë me një videoklip të thjeshtë, ku shfaqet një foto teksa mban në krah vogëlushin.

“Gezuar ditelindjen tende te pare dashuria ime.

Kete kenge te thjesht por te sinqert mami e kendoi me shume dashuri.

Nje dhurate me tinguj zemre per ty.

Te dua Duam ”, ka shkruar Miriami krahas këngës në rrjetet sociale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë