Loading…

Mirlind Daku i bën premtimin live gruas së ‘Katanës’, flet për tatuazhin

  • 19/09/2023 | 08:15

Mirlind Daku i bën premtimin live gruas së ‘Katanës’, flet për tatuazhin

Gruaja e Agim Ramadanit, i njohur ndryshe si komandant Katana, ka qenë i ftuar në një emision bashkë me Mirlind Dakun, futbollisti i Kombëtares i cili mban në shpatull tatuazhin e Katanës.


Gjatë intervistës Daku i ka premtuar gruas së Katanës bileta për të parë ndeshjen Shqipëri – Çeki.

Ajo sigurisht ka pranuar dhe është shprehur se do të jetë e pranishme për të parë ndeshjen më 12 tetor.

Shikoni videon KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë