Loading…

‘Miss Gjyshja’: Milaim Zeka jep ‘detaje’ rreth këtij festivali të premtuar

  • 17/10/2021 | 13:51

‘Miss Gjyshja’: Milaim Zeka jep ‘detaje’ rreth këtij festivali të premtuar

Milaim Zeka gjatë ditës së bashku me bashkëshorten e tij ka votuar në njërën nga qendrat e votimit në Prishtinë.


Zeka tha se menjëherë pas zgjedhjeve do të fillojmë përgatitjen e spektaklit “Miss Gjyshja Ferizaji”.

“Këtë spektakël që do të mbahet në Ferizaj do ta moderojë unë me Morena Tarakun”, tha Zeka me të qeshur në një prononcim në Kanal 10.

Derisa bashkëshortja e tij u shpreh se Milaimi nuk e di se çfarë flet, edhe pse vazhdon duke thënë se ai ka pasur punë gjithmonë me gjyshe, përjashtim sipas saj bën vetëm ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë