Loading…

Missi Blerta Veseli bëhet me ‘Ferrari’ dhe pozon para saj

  • 19/10/2022 | 22:02

Missi Blerta Veseli bëhet me ‘Ferrari’ dhe pozon para saj

Blerta Veseli po vazhdon të jetë një nga modelet shqiptare më të kërkuara.


Miss Kosova 2020, si duket është mjaftë mirë edhe nga të ardhurat që siguron me profesionin e saj.

Së fundmi, ajo i ka bërë vetës dhuratë veturë luksoze të tipit ”Ferrari”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blerta Veseli (@missblertaveseli)


Përmes videove dhe fotografive ajo është shfaqur mjaftë provokuese dhe joshëse duke treguar veturën e re.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blerta Veseli (@missblertaveseli)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë