Loading…

Misteri në aeroportin e Newcastle, avionët pezull në ajër

  • 29/01/2019 | 08:37

Misteri në aeroportin e Newcastle, avionët pezull në ajër

Reshje të dendura bore kanë përfshirë anembanë Anglinë dhe Uellsin në fillim të kësaj jave, me britanikët që do u duhet të “duelojnë” me temperaturat nën zero dhe erërat e forta që shënojnë kaos në qarkullim rrugor dhe ajror, por edhe ndërprerje të energjisë.

Ndërkohë, një video që po qarkullon në rrjet tregon tmerrin që kanë përjetuar avionët në Aeroportin e Newcastle, teksa era me fuqi mbi 50 milje për orë, i pengon të ngrihen në fluturim.

Aty shihet qartë sesi disa avionë qëndrojnë për pak minuta pezull në ajër./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë