Loading…

Mitrovicë: Derisa ishte në veturë, dikush e gjuan me armë

  • 14/05/2022 | 08:44

Mitrovicë: Derisa ishte në veturë, dikush e gjuan me armë

Në qytetin e Mitrovicës disa persona kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të një mashkulli derisa ky i fundit ishte në veturën e tij, bëhet e ditur në raportin e fundit të Policisë së Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Vetura e viktimës ka pësuar dëme materiale, ndërsa vet viktima nuk ka pësuar ndonjë lëndim.

Në vend të ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar një fishek dhe një predhë e plumbit.

Ky rast është proceduar për hetim të mëtutjeshëm.

Rr. tek Kampi Danez, Mitrovicë 13.05.2022-20:50. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ishte në veturë. Përveç dëmeve në veturë nuk raportohet për lëndime, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar: një fishekë dhe një predhë plumbi, rasti vazhdon të hetohet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë