Loading…

Miu në një Qendër Votimi në Drenas (Video)

  • 04/12/2016 | 17:22

Miu në një Qendër Votimi në Drenas (Video)

Një “mysafir” i pazakontë është shfaqur në orët e pasdites në shkollën fillore “Dëshmorët e Fortesës” në fshatin Vërvovc, e cila po shfrytëzohet si qendër votimi në zgjedhjet e jashëzakonshme për kryetar të komunës së Drenasit.

Monitoruesi i kallxo.com ka xhiruar një mi derisa po bënte xhiro poshtë orendive të një klase brenda në shkollë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë