Loading…
Miu sfidon rregullat e natyrës, mposht gjarpërin në dyluftim spektakolar
  • 04/07/2018 | 12:45

Miu sfidon rregullat e natyrës, mposht gjarpërin në dyluftim spektakolar

Një mi ka sfiduar rregullat e natyrës derisa u përplas me një gjarpër gjatë një beteje të ashpër.


Fashatarët u shokuan derisa po shikonin gjarpërin duke u përpjekur të kthehej në luftë me plagë në trupin e tij, përcjell gazetametro.net

Gjarpëri u kafshua në kokë dhe u tërhoq zvarrë nga miu i vogël.

Është e paqartë nëse bëhej fjalë për një gjarpër helmues.

Fshatarët vunë re se gjarpëri ishte i lënduar dhe miu kafshoi kokën dhe pjesën tjetër të trupit.

Gjarpëri nuk u kundërpërgjigj por lëvizte dobët në tokë, por miu nuk kishte as një vragë të trupin e tij. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë