Loading…

Mjaftoi një fotografi e Beyonce në të cilën tregoi të pasmet dhe Instagramit i “vyri flakën”

  • 22/02/2021 | 22:08

Mjaftoi një fotografi e Beyonce në të cilën tregoi të pasmet dhe Instagramit i “vyri flakën”

Diva e muzikës amerikane. Beyonce postoi një foto të re në rrjetin social Instagram, në të cilën theksoi linjat e saja super sekri, duke i vënë “flakën” internetit me një postim të vetëm, transmeton Gazeta Metro.


Gjegjësisht, këngëtarja e njohur pozoi në koleksionin e ri të rrobave të saj “Icy Park”, dhe me pozat e saj zgjoi imagjinatën jo vetëm të meshkujve në të gjithë botën.

Në fotografitë e reja, fituesja e 24 çmimeve “Grammy” pozoi me një fustan ngjyrë bezhë në të cilin theksoi linjat e saj magjepsëse – këmbë të ngushta, bel të ngushtë dhe të pasme bombastike.

Ajo ka pozuar e veshur me latex dhe çizme latex mbi gjunjë, ndërsa për figura e saj, fansat thonë se nuk ka qenë kurrë më e mirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

“Ajo duket brutale”, “Të pasmet i ka më të madha se zakonisht”, “Nuk ka asnjë divë më të mirë se Beyonce”, “Këngëtarja më e bukur dhe e pashme ndonjëherë”, ishin vetëm disa nga kometet krahas fotografisë./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë