Loading…

Mjekët shqiptarë dhe serbë takohen në Mitrovicë

  • 20/03/2017 | 08:25

Mjekët shqiptarë dhe serbë takohen në Mitrovicë

Mjekët shqiptarë dhe serbë do të takohen sot për herë të parë pas luftës në një konferencë për media.


Konferenca me temë “Marrëdhëniet ndëretnike dhe shëndetësia në Kosovë”, do të fillojë në ora 11:00. Në panel pritet të marrin pjesë pesë mjekë të njohur shqiptarë dhe pesë mjekë serbë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë