Loading…

Mjet shpërthyes në Kaçanik

  • 23/04/2017 | 12:24

Mjet shpërthyes në Kaçanik

Në fshatin Stagovë të Kaçanikut një banor shqiptar, të shtunën, ka hasur në një mjet shpërthyes.


Sipas raportimeve të policisë, pas njoftimit për mjetin, është siguruar vendi i ngjarjes derisa njësitet e FSK-së kanë bërë tërheqjen e tij, njofton Klan Kosova.

Procesi i tërheqjes së mjetit shpërthyes, është përfunduar pa asnjë incident.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë