Loading…

Mjet shpërthyes në Pejë, njësitë e specializuara në vendin e ngjarjes

  • 13/10/2019 | 22:56

Mjet shpërthyes në Pejë, njësitë e specializuara në vendin e ngjarjes

Një mjet shpërthyes është gjetur para pak minutave në Pejë tek rruga ‘Jeton Dedusha’, transmeton Gazeta Metro.

Mjeti shpërthyes është gjetur saktësisht në një trafo elektrike në lagjen ‘Kristal’, në afërsi të Fabrikës së Bukës.

Driton Rugova, zyrtar për Media në Policinë e Pejës ndërkohë ka konfirmuar se mjeti është gjetur në rrugën ‘Jeton Dedushaj’, dhe se po priten njësitë e specializuara për ta larguar dhe ekzaminuar më pas.

Njësitet e Specializuara policore tashmë janë në vendin e ngjarjes, teksa pritet të arrijë edhe FSK-ja./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë