Loading…

MKRS do të financojë Qendrën Rinore në Deçan

  • 18/04/2019 | 10:04

MKRS do të financojë Qendrën Rinore në Deçan

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit do të financojë ndërtimin e Qendrës Rinore në Deçan.


Për këtë arsye, ministri i Kulturës, Kujtim Gashi, do të qëndrojë në këtë komunë ku do të nënshkruajë edhe memorandumin e bashkëpunimit për këtë projekt.

Gashi do të pritet nga kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, në ora 14:00.

Pas aktit të nënshkrimit, të dy do të vizitojnë edhe palestrën sportive dhe stadiumin e qytetit.

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë