Loading…

Modeles së njohur i dëmtohet çanta prej 2 mijë eurove

  • 23/02/2021 | 20:43

Modeles së njohur i dëmtohet çanta prej 2 mijë eurove

Modelja Claudia Galati e kaloi ditën e sotme duke bërë Pazar me mikeshat e saj dhe dukej se dita nuk mund të shkonte më mirë.


E veshur me një pallto të kuqe, ajo nuk kaloi pa u vënë re, por ndërkohë po ashtu u pa edhe një incident që i ndodhi asaj.

Ndërsa ecte rrugëve të Italisë, modeles i ndodhi e papritura, kur çantës së saj prej 2 mijë euro iu këput rripi dhe ra në tokë.

Ajo u ul ta merrte dhe më pas u përpoq ta rregullonte, por përpjekjet dështuan.

Epo, me sa duket çmimi nuk është gjithnjë tregues i cilësisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë