Loading…

Modelet e telefonave më të mirë (Foto)

  • 05/03/2017 | 20:08

Modelet e telefonave më të mirë (Foto)

Në njërën ndër konferencat më të mëdha të teknologjisë në botë, Mobile World Congress, janë shpallur modelet e telefonave mobil më të mirë të gjitha kohërave. Kjo është lista:


Google Pixel
1-google-pixel

iPhone 7
4-iphone-7

Samsung Galaxy S7
6-samsung-galaxy-s7

iPhone 6S plus
iphone6splus

iPhone 6S
8-iphone-6s

Samsung Galaxy Note 5
16-samsung-galaxy-note-5

Moto G4
moto

Blackberry Classic
blackberryclassic

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë