Loading…

Modelja e famshme shqiptare çmend me fustanin transparent

  • 16/05/2019 | 17:38

Modelja e famshme shqiptare çmend me fustanin transparent

Modelja shqiptare, Tika Camaj ka qenë prezente në një dasmë familjare në SHBA, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka qenë mjaftë tërheqëse gjatë asaj natë dhe ka tërhequr krejt vëmendjen.

Ajo ka veshur një fustan ngjyrë hiri me material transparent, i cili ia theksoi gjoksin e saj por edhe asetet e tjera.

“Falëminderit të gjithë atyre që me bënë gati për dasmën e kushëririt”, ka shkruar Tika derisa ka cituar me emër të gjithë ata që e sponsorizuan atë për këtë veshje.

Ndryshe, Tika ka qenë e ftuar edhe në Coachella si modele sivjet, ku është parë në krah të modeles së njohur Gigi Hadid./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë