Loading…

Modelja e njohur Ana Cheri e bën nxehtë: Me fustan transparent publikon video

  • 04/05/2021 | 11:18

Modelja e njohur Ana Cheri e bën nxehtë: Me fustan transparent publikon video

Ana ka publikuar videon joshëse në profilin e saj.


Modelja e njohur Ana Cheri sërish ka provokuar ndjekësit e Instagramit.

Ana është aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe apo video nga më të ndryshmet duke provokuar ndjekësit si di ajo më së miri.

Ajo së fundmi ka publikuar videon me fustanin rrjetë ku shihet me një mike të sajën teksa dalin nga uji në det.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë