Loading…

Modelja e njohur arrestohet, masturboi gjysmë e zhveshur në parkingun e aeroportit

  • 07/12/2021 | 17:28

Modelja e njohur arrestohet, masturboi gjysmë e zhveshur në parkingun e aeroportit

Një modele e platformës OnlyFans, e njohur me pseudonimin Siskaeee, me gjoks dhe organe gjenitale të zbuluara, masturboi në parking, pas së cilës policia e arrestoi, njoftojnë mediat e huaja, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka regjistruar një video 1 minutë e 22 sekonda, në të cilën masturbon në parkingun e aeroportit ndërkombëtar në qytetin Yogyakarta në Indonezi. Pas denoncimit për një kundërvajtje, policia ka arrestuar modelen teksa ajo po zbriste nga treni.

Policia bëri me dije se kjo nuk është hera e parë që ajo të bëj një gjë të tillë, por tashmë ka shkelur disa herë ligjin.

Ajo është komentuar shumë për skena të tilla të cilat nuk janë të pakta, janë të ndaluara në shumë shtete në botë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë