Loading…

Modelja Lauryn Goodman befason me linjat trupore, bikinit Versace morën vemëndjen

  • 30/11/2020 | 16:10

Modelja Lauryn Goodman befason me linjat trupore, bikinit Versace morën vemëndjen

Ajo ka udhëtuar për në Dubai me motrën e saj Chloe dhe fëmijët e tyre.


Lauryn Goodman dukej se po shijonte diellin ndërsa u drejtua për në pishinë me djalin e saj Junior, gjashtë muajsh te premten.

Influencerja, 29-vjeçare, shfaqi fizikun e saj të pabesueshëm pas lindjes në bikini Versace. Nuk munguan as komentet e shumta për në pas këtyre fotove.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë