Loading…

Modelja Lucie Donlan provokon keq fansat me bikini

  • 26/03/2020 | 21:06

Modelja Lucie Donlan provokon keq fansat me bikini

Lucie Donlan është ylli i “Love Island” është vetizoluar si shumë të tjerë dhe duket se ajo është mërzitur edhe ka vendosur të i realksoj të gjithë me disa fotografi provokuese, trasnmeton Gazeta Metro.


Lucie Donlan, pavarësisht kësak monotonie dhe një lloj depresioni që i ka kapluar të gjithë, dëshiron që t’i mbaj fansat të argëtuar dhe ka postuar disa fotografi në bikine në Instagram të mërkurën.

Ajo dukej për mrekulli dhe shumë tërheqëse./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë