Loading…

Modelja Marigona Krasniqi mohon të jetë fejuar me boksierin Robin Krasniqi

  • 08/11/2021 | 19:44

Modelja Marigona Krasniqi mohon të jetë fejuar me boksierin Robin Krasniqi

Gjatë këtyre ditëve kanë qarkulluar disa lajme në lidhje me ish-Miss Universe Kosova, Marigona Krasniqi.


Sipas medieve shqiptare, modelja thuhej se është fejuar me boksierin nga Juniku, që ka ndërtuar një karrierë të bujshme jashtë trojeve shqiptare, Robin Haxhi Krasniqin.

Megjithatë, ky lajm duket të jetë i pavërtetë dhe një gjë e tillë u demantua nga vet Krasniqi.

Në një prononcim për Telegrafin, Marigona thekson që nuk është e fejuar duke hedhur poshtë të gjitha aludimet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë