Loading…

Modelja ruse ia shpreh dashurinë Don Xhonit në gjuhën shqipe: Ja çfarë i thotë

  • 16/05/2021 | 20:54

Modelja ruse ia shpreh dashurinë Don Xhonit në gjuhën shqipe: Ja çfarë i thotë

Modelja ruse po e shpreh pëlqimin e saj ndaj reperit shqiptar.


Don Xhoni është emër i ri në tregun e muzikës shqiptare, por që është shumë premtues.

Ndonëse reperi nuk ka shumë projekte të publikuara, ai po pëlqehet shumë nga publiku për ‘freestyle-t’ e tij. Videot dhe këngët e tij tashmë kanë bërë gjiron e rrjetit në platforma të ndryshme si Youtube, Instagram dhe TikTok.

Kurse para disa javësh ishte një modele ruse-koreane e cila i kishte bërë ftesë atij që të vizitonte Moskën sepse ajo ishte një fanse e madhe e tij, sot ajo ka publikuar videon ku shihet në krahun e saj një tatuazh i portretit të Don Xhonit ku ajo shkruan “Ju jeni gjithmonë me mua”.

Në një Instagram Live modelja është dëgjuar duke i shprehur dashurinë reperit në gjuhën shqipe. Në videon e shpërndarë nga Rrxedits në Instagram Don Xhoni mund të dëgjohet duke i thënë asaj t`ia thotë se e do në shqip.

Dhe modelja pa hezituar vazhdon t`i pëgjigjet “Të dua”, “Të dua Don Xhon”. Pas deklaratës së modeles reperi shqiptar mund të dëgjohet duke qeshur natyrisht i lumtur me deklaratën e modeles seksi, ndonëse ata mund të mos kenë asgjë romantike ende dhe kjo mund të jetë një deklaratë dashurie për të si artist.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë