Loading…

Modelja seksi ruse bën lëvizje provokuese me bikini

  • 18/02/2020 | 20:36

Modelja seksi ruse bën lëvizje provokuese me bikini

Anastasia Kvitko, modelja ruse e Instagramit, kësaj radhe ka profokuar rëndë me videon e fundit, transmeton Gazeta Metro.


Ajo njihet për format e saja të theksuara, e cili krahasohet edhe me Demi Rose.

Anastasia asnjëherë nuk ngurron që t’i reklamojë të pasmet para ndjekësve të shumtë në Instagram, dhe edhe këtë herë ajo u shfaq buzë deti me lëvizje provokuese.

 

View this post on Instagram

 

Life is beautiful👑 enjoying my @BangEnergy Follow the inventor @BangEnergy.CEO 😎 #EnergyDrink #BangEnergy

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

“Life is beautiful”, ka shkruar ajo ndër të tjerash krahas videos të postuar në profilin e saj në Instagram./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë