Loading…

Modelja shqiptare emocionoi të gjithë: Dyshonin që kisha kancer

  • 11/10/2021 | 15:11

Modelja shqiptare emocionoi të gjithë: Dyshonin që kisha kancer

Modelja shqiptare ka emocionuar banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”.


Muaji tetor në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për zbulimin e hershëm të kancerit të gjirit, kësaj fushate u janë bashkuar edhe banorët e Big Brother Vip.

Ata bënë thirrje për diagnostikimin e hershëm të kësaj sëmundje dhe për motivim për çdo femër e cila po e lufton këtë sëmundje.

Beniada rrëfeu se si disa vite më parë për shkak të disa dhimbjeve në gji, realizoi disa ekzaminime ku zbuloi se bëhej fjalë për një masë mishtore të cilën duhet ta operonte urgjentisht dy herë. Ajo tregoi se ekzistonte mundësia që shkaku i dhimbjeve të saj të ishte një kancer gjiri, por fatmirësisht kjo gjë nuk ndodhi.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht ne platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagese shtese, te numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore ne kanalin TOP Channel.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë