Loading…

Modelja shqiptare me luks të tepruar, jeton jetën si në përralla

  • 14/01/2021 | 14:41

Modelja shqiptare me luks të tepruar, jeton jetën si në përralla

Angela Martini ka marrë vëmendje me videon që ka publikuar në Instagram.


Me anë të videos, modelja shqiptare ka treguar jetën luksoze të cilën e jeton bashkë me bashkëshortin e saj.

Angela ka postuar videon teksa bën qejf në një pishinë në këto ditë të ftohta dimri.

“Nata e kaluar ishte magjike”, ka shkruar ajo krahas videos.

Ndryshe, Martini është e martuar me biznesmenin rumun Dragos Savulescu.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë