Loading…
Modelja shqiptare ndez rrjetin me dukjen e saj
  • 12/01/2019 | 00:12

Modelja shqiptare ndez rrjetin me dukjen e saj

Modelja me famë botërore Tika Camaj ka ndezur rrjetin duke nxitur shfrenime imagjinatash.


Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente.

Modelja e Victoria’s Secrets ka treguar se nuk është një vajzë mëngjesi. Krejtësisht e pa trukuar ajo ka zgjuar sërish vëmendje dhe duket në super formë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë