Loading…
Modelja shqiptare provokon me kërcimin e saj seksi në ‘Dance with me’ |VIDEO
  • 19/09/2018 | 09:33

Modelja shqiptare provokon me kërcimin e saj seksi në ‘Dance with me’ |VIDEO

Modelja Rashel Kolaneci është një nga modelet më të ndjekura në Instagram me rreth 300 mijë ndjekës.


Ajo është një nga më të komentuarat në showbizin shqiptar, çdo foto dhe video e saj kthehet në lajm.

Modelja së fundmi është bërë pjesë e programit ‘Dance with me’ .

Dje ishte nata e parë e spektaklit dhe ajo e nis me një kërcim mjaft provokues.

Më poshtë mund të shihni kërcimin e plotë të Rashelit në ‘Dance with me’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë