Loading…

Modelja vietnameze u paraqit në Kanë me një fustan ‘fyes’, por e pëson keq tani

  • 09/06/2019 | 21:10

Modelja vietnameze u paraqit në Kanë me një fustan ‘fyes’, por e pëson keq tani

Dizajnerja Ngoc Trinh, e cila u paraqit në Kanë muajin e kaluar me një fustan që mbulonte vetëm pjesët intimet të saj, është duke u përballur me një gjobë në vendin e saj – Vietnam, pasi shkaktoi zemërim në publik.

Veshja e saj përbehej nga një material i hollë që tregonte pothuajse të gjithë trupin e saj.

Sipas një raporti, ‘veshja e Trinh ishte ofenduese dhe ka shkaktuar zemërim’, tha Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit në Vietnam./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë