Loading…

Moderatori i bën shaka në studio: Rron, u frikësuam mos ke aderu dikund

  • 13/01/2021 | 21:10

Moderatori i bën shaka në studio: Rron, u frikësuam mos ke aderu dikund

Në emisionin Pressing në T7 janë të ftuar analsitët të cilët po diskutojnë situatën politike në vend para zgjedhjeve të 14 shkurtit.


Analsiti Rron Gjinovci u vonua në hyrjen e tij në studio ndërkohë analistët bënë shaka duke thënë se “mos ka aderuar Rroni dikund”

Gjinovci ishte i shpejtë duke reaguar.

“Jo nuk ka shansë”, tha ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë