Loading…

Moderatori i Klan Kosovës ankohet: Më ka ngacmuar seksualisht një polic

  • 18/07/2019 | 17:25

Moderatori i Klan Kosovës ankohet: Më ka ngacmuar seksualisht një polic

Enur Pakashtica, moderatori i emisionit WhazzUp, përmes një publikimi në Twitter, ka treguar një ngjarje të jetës së tij.


Ai ka treguar se është ngacmuar seksualisht nga një polic i Policisë së Kosovës. Pakashtica, përveç të tjerash ka thënë se për shkak të kësaj nuk ka mundur të fle dy ditë nga traumat

Përmes kësaj Pakashtica ka thënë se me këtë po dëshiron të tregojë edhe se si ngacmohen vajzat çdo ditë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë