Loading…
Moderatorja e njohur tregon si reagoi e ëma kur mori vesh për herën e saj të parë
  • 14/04/2019 | 23:23

Moderatorja e njohur tregon si reagoi e ëma kur mori vesh për herën e saj të parë

Moderatorja Roza Lati dhe aktorja e humorit Rita Lati kanë një lidhje shumë të afërt nënë e bijë.

Gjithmonë kanë folur për raportin e tyre të ngushtë madje dhë për gjërat më intime.

Të ftuara pnë ‘Xing’ me Ermal Mamaqin, Roza zbuloi se si ka reaguar e ëma kur mori vesh për herën e saj të parë.

“Rita Lati ka tre emocione të ndryshme për tre sekonda.

Emocioni i parë, ulëriti, emocioni i dytë, u mërzit, emocioni i tretë, u mallëngjye.

Goca ime është bërë vajzë e rritur tha dhe doli nga shtëpia. Pas 15 minutash erdhi me një tortë.”-tregoi Roza për reagimin e nënës së saj.

Për më shumë detaje, shihni videon e mëposhtme:

Roza Lati tregon si reagoi e ëma kur mori vesh për herën e saj të parë on Vidnews.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë