Loading…

Moderatorja: I adhuroj veriorët se janë analfabetë

  • 02/07/2022 | 14:05

Moderatorja: I adhuroj veriorët se janë analfabetë

Erjola Doçi ka qenë së fundmi mjaft e komentuar në rrjet për shkak të deklaratave.


Ajo nuk ngurroi që të tregonte shifrat marramendëse të shpenzimeve për trajtimet e fytyrës.

Moderatorja e Top Channel së fundmi ka fyer veriorët duke i thënë se janë analfabetë.

Ajo njihet për fjalorin dhe qëndrimin e saj te pazakontë për shumë tema.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë