Loading…

Moderatorja ia pren veshin në transmetim direkt, gazetarit Milot Hasimja

  • 10/06/2021 | 09:23

Moderatorja ia pren veshin në transmetim direkt, gazetarit Milot Hasimja

Gazetarja e Klan Kosovës, ia ka prerë veshin në transmetim direkt gazetarit Milot Hasimja, pa dashje, shkruan Gazeta Metro.


Një situatë aspak e mirë është zhvilluar sot në emisionin ‘Ora shtatë’ në Klan Kosova.

Derisa po zhvillohej emisioni dhe derisa po bëhej ‘show’ duke i prerë flokët gazetarit Milot Hasimja, ka ndodhur diçka ‘aksidentale’.

Gazetarja Shpresa e cila po i shkurtonte flokët, kolegut të saj, i ka prerë edhe pak veshin pa dashje. Gjatë transmetimit atij fillon t’i dalë gjak, por që ai e ka marrë me shumë sportivitet.

Hasimja është larguar nga studio dhe ka shkuar për ta pastruar veshin.

Metro ka shkëputur disa fotografi nga transmetimi direkt. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë