Loading…
Moderatorja shqiptare provokon sërish, ekspozon pjesët intime në transmetim live |Foto
  • 20/06/2018 | 18:01

Moderatorja shqiptare provokon sërish, ekspozon pjesët intime në transmetim live |Foto

Ilda Bejleri është shfaqur me një veshje shumë provokuese në emisionin e saj në Super Sport për Botërorin e Rusisë.


Asaj i dalloheshin qartë pjesët intime gjatë emisionit.

Shpresojmë të mos e ketë parë Mustafa Nano emisionin, ndryshe do ketë telashe sërish.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë