Loading…

Moderatorja shqiptare tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale

  • 03/10/2022 | 15:08

Moderatorja shqiptare tregon pse i mban djemtë larg rrjeteve sociale

Xhemi Shehu ishte së fundmi e ftuar në “Wake Up” ku foli për rikthimin e saj në “Portokalli”, por jo vetëm.


Moderatorja tregoi dhe pse nuk i ekspozon djemtë në rrjete sociale.

Ajo tha se është supersticioze sepse sa herë publikon fotot të tyre në Instagram, ato sëmuren apo iu ndodh ndonjë gjë.

“Jo më larg se dje i nxora dhe nuk e di se çfarë pata. Nuk i kam postuar shumë. Kur ishin më të vegjël kam nxjerrë ndonjë foto me mendimin se rriten e do ndryshojnë, të paktën nuk do njihen e do mbahen mend. Më smureshin sa herë i nxjerrja në rrjetet sociale, nuk më hanin bukë, iu hipte temperatura. Dhe besoj shumë te kjo energjia. Qoftë për mirë, qoftë për keq ndikojnë tek ta dhe i kam hequr”, u shpreh Xhemi.

Kujtojmë se moderatorja është treguar gjithmonë shumë hermetike rreth jetës private dhe fotot me djemtë e saj janë të pakta.

 

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë