Loading…

Mogherini takon liderët e Ballkanit Perëndimor

  • 17/05/2017 | 22:09

Mogherini takon liderët e Ballkanit Perëndimor

Shefja e diplomacisë së Bashkimit Evropian, Federica Mogherini dhe gjashtë liderët e Ballkanit Perëndimor, do të takohen më 24 maj në një darkë pune në Bruksel.

Siç njoftojnë mediat nga Brukseli, qëllimi i këtij takimi joformal është për të diskutuar për situatën në rajon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë