Loading…

Mohamed Salah nuk shënon nga penaltia

  • 28/12/2021 | 21:39

Mohamed Salah nuk shënon nga penaltia

Liverpooli dhe Leicestercit vazhdojnë jenë baraz 0-0 në King Poëer Stadium.

Mysafirët lëshuan një mundësi shumë të mirë  për të kaluar në epërsi pas Salah dështoi nga pika e bardhë.

Përndryshe, kjo është ndeshja e fundit e tyre për këtë vit.

Këtu keni videon:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë