Loading…

Molliqaj: Koha po e dëshmon të vërtetën rreth rrëzimit të murit

  • 29/03/2017 | 19:45

Molliqaj: Koha po e dëshmon të vërtetën rreth rrëzimit të murit

Sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj ka publikuar një fotografi nga muri në Veri të Mitrovicës. Molliqaj ka thënë se muri po ndërtohet ndërsa koha po e dëshmon të vërtetën e rrëzimit të këtij muri.

”Derisa Qeveria tha që muri u rrëzua, derisa Kadri Veseli mundohet ta pastrojë fytyrën e tij kriminale, e derisa gazeta express merret me shpifje kundër VETËVENDOSJE!-s, muri i ri në Mitrovicë po ndërtohet”, shkruan Molliqaj në Facebook.

Koha po e dëshmon të vërtetën rreth “rrëzimit” të murit./gazetametro.net

17498438_193058797861927_682126933232402298_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë